Hitachi H-1

01Genel Bakış

Hitachi’nin geliştirdiği H-1 cihazları, Parmak Damar İzi taraması ile son derece hızlı kimlik doğrulaması yapan yüksek güvenlikli, bir biyometrik çözümdür.

Kimlik Yönetimi

Firmaların kimlik yönetimi ihtiyaçlarına cevap verir. Kullanıcıların parola ezberlemesine ihtiyaç bırakmayan ve güvenlikten ödün vermeden, uygulamalara kolay erişim sağlar.

Personel Takip

Personelin çalışma saatlerini ve iş yeri güvenliğini sağlamak için kullanımı kolay ve hızlı bir biyometrik çözümdür. Personel takip ve benzeri ihtiyaçlar için entegre güvenlik yönetim imkanı sağlar.

Bankacılık ve Finans

Binadaki odalara kimlerin girdiğinin belirlenmesine izin vermek, bilgisayarlara ve dosyalara erişimi kontrol etmek, tüm finans kuruluşlar için önemli konulardır. H-1 bina erişim kontrol sistemlerine entegre edilebilir.

Dokuman İmzalama

H-1 ile PBI (Public Biometric Infrastructure) adı verilen yapı sayesinde kişi doğrulama ve doküman imzalama çözümleri de sunulabilmekte, merkezi kimlik doğrulama platformları oluşturulabilmektedir.

Ödeme Sistemleri

H-1 cihazına tanımlanacak kişinin parmak damar izi verisi ile bir banka yada kredi kartı eşleştirmasi yapılarak, kartsız, nakitsiz, ekipman taşımadan kişilerin ödeme yapması sağlanabilir.

Yüz hep açıkta olduğu için ülkelerin regülasyon kurumlarının yanı sıra, artık son kullanıcılar da mahremiyet sebepli yüz biyometrisi kullandırmayı tercih etmiyor. Çünkü yüz verisi ile herhangi bir kamera aracığı ile kişinin isteği dışında kimlik doğrulamasını yapılabilir ve kişi kolaylıkla izleyebilir. El damar izi ise kişinin iç biyometrisidir. Elinizi ekrandaki belli bir şeklin içerisinde yerleştirmeden işlem gerçekleşmeyeceği için bu biyometrik doğrulama ancak kullanıcının isteği ile gerçekleşmektedir.

Yüksek Güvenlik

PIN ve şifre gibi kolay ele geçirilebilen giriş yöntemleri yerine yüksek güvenlikli biyometrik giriş imkanı sağlar.

Suistimali Engeller

Firma giriş kartlarının çalışanlar arasında paylaşımı suistimalini ortadan kaldırır.

Anlık Sertifikalar

Kartların önceden kişiselleştirilmesine gerek duyulmaz. Kullanıcı kaydı sırasında anahtarlar ve sertifikalar oluşturulmasına imkan sağlar.

İç Biyometri

Yüz tanımlama, parmak izi vb yöntemlere kıyasla daha güvenillir ve yüksek mahremiyet sağlayıcı iç biyometrik çözümüdür.

Taklidi Zor

Kişinin parmak damar izi haritasına özeldir. Taklit edilmesi, çalınması, bir başkası ile paylaşılması imkansızdır.

Biyometrik imaj saklanmaz

Sistemin çalışma prensibinde kişiye ait biyometrik veri asla saklanmamaktadır.

Kendini Kanıtlamış Teknoloji

H-1 ile Parmak Damar izi kimlik doğrulama dünyanın en büyük bankalarında kullanılan, güvenilir, kendini kanıtlanmış, yetenekli bir çözümdür.

Sistem Entegrasyon

H-1, mevcut herhangi bir kurumsal sisteme entegre edilebilir. Tekil oturum açma kimlik yönetimi ile kullanıcılara uygulamalara basit ama yüksek güvenlikli erişim sağlar.

Size Özel Çözümler

H-1 cihazları ile Parmak Damar izi kimlik doğrulama yöntemi; Yüksek güvenliği, sahtecilik girişimlerine karşı gücü, kimlik doğrulama hızı ve cihazın kompakt boyutu sayesinde önemli avantajlar sunuyor

H-1 cihazlarımız ile başta Fintech’ler, Tüm Bankacılık ve Finans sektörleri olmak üzere, E-Ticaret, Toplu Taşıma Hizmetleri, Eğlence Alanları, Biletleme, Ödeme Sistemleri ve Sağlık gibi ana sektörlerde pek çok farklı kullanım imkanları bulunmaktadır.

Sizin sektörünüz için H-1 cihazlarımızın nasıl uyarlanabileceğini ve projenize ne tür değerler katabileceğimizi birlikte değerlendirmek isteriz. Bize danışmanızdan memnuniyet duyarız.

Biz Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakın biz size dönüş yapalım.

Sistem Gereksinimleri ve Konfigürasyon

Çalışabildiği Windows platformları listesi:

Güncellemeleri yüklü Windows10 Pro 32 bit

  • Microsoft Windows®7 Starter/Home Premium/Professional/ Ultimate/Enterprise

  • Microsoft Windows®8.1/8.1 Pro/8.1 Enterprise

  • Microsoft Windows®10/Home/Pro/Enterprise

Güncellemeleri yüklü Windows10 Pro 64 bit

  • Microsoft Windows®7/Home Premium/Professional/ Ultimate/Enterprise

  • Microsoft Windows®8.1/8.1 Pro/8.1 Enterprise

  • Microsoft Windows®10/Home/Pro/Enterprise