3 Dev Holding

01Üç Dev Holding Bir Arada

Hitachi Europe Ltd

02Hitachi Europe Ltd

Hitachi, Ltd.'nin yüzde yüz iştiraki olan Hitachi Europe Ltd.'nin genel merkezi Maidenhead, Birleşik Krallık'ta bulunmaktadır. Şirket, toplumun ihtiyaçlarına cevap veren Sosyal İnovasyon çalışmalarına odaklanmıştır.

Hitachi Europe ve bağlı şirketleri geniş bir bilgi ve telekomünikasyon sistemleri yelpazesi sunar; raylı sistemler, enerji ve endüstriyel sistemler; endüstriyel bileşenler ve ekipmanlar; otomotiv sistemleri, dijital medya ve tüketicilere yönelik ürünler sunmakta ve EMEA genelinde operasyon ve ARGE laboratuvarları bulunmaktadır.

Mitsubishi Corporation

03Mitsubishi Corporation

Endüstriyel finans, enerji, metal, makine, kimya, gıda dahil olmak üzere hemen hemen her sektörde iş geliştiren ve yöneten küresel entegre bir ticari kuruluştur. Mitsubishi Corporation’ın mevcut faaliyetleri, doğal kaynakların geliştirilmesinden perakende ticaretine, altyapı, finansal ürünler ve endüstriyel malların imalatı ve yatırımına kadar uzanan geniş bir yelpazeye yayılmakta olup, geleneksel ticari operasyonların çok ötesine geçmektedir.

Çalık Holding

04Çalık Holding

Enerji, inşaat, madencilik, tekstil, finans, telekomünikasyon ve dijital alanlarında faaliyet göstermektedir. Orta Asya, Balkanlar ve MENA bölgesi olmak üzere, 20 ülkede çalışmalarını sürdürmektedir.

Dünyanın çeşitli bölgelerinde süregelen faaliyetleri çerçevesinde itibarı, güvenilirliği, güçlü finansal yapısı ve uluslararası şirketlerle yaptığı uzun süreli işbirlikleriyle tanınan Çalık Holding, inovatif iş modelleri geliştirmekte ve çalıştığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

Faaliyette bulunduğu her coğrafyada kalıcı değerler oluşturma ilkesiyle hareket eden Çalık Holding hizmetleri ve ürünleriyle, toplum ve iş dünyası için öncü projeleri hayata geçirmektedir.